ZWOW #58 Time Challenge – ABS and six pack cross body workout

ZWOW #58 Time Challenge – ABS and six pack cross body workout

Czas na kolejnego ZWOWa, wykonanego w sobotę. Panie i Panowie – przedstawiam ZWOW #58!
Trening, który teoretycznie powinien oddziaływać na mięśnie brzucha, ale tak naprawdę po jego ukończeniu w dużo gorszym stanie były moje kończyny. Przysięgam, że ledwo chodziłam! Na szczęście po kilkudziesięciu minutach wszystko wróciło do normy.
Po całym treningi nie miałam siły wstać z podłogi i leżałam bez ruchu kilka (2? 5?) minut. Po tym odpływie mocy nastąpił jednak wielki przypływ energii i z czystym sumieniem mogę napisać, że to najbardziej energetyzujący trening, jaki robiłam.

ZWOW #58 to trening typu Time Challenge, co oznacza, że podaną sekwencję ćwiczeń mamy wykonać w jak najkrótszym czasie. Czas Zuzki -16:51. Mój czas:

Tym razem nie było dużej różnicy, ale i tak wiem, że dałam z siebie wszystko. Na pewno następnym razem będzie lepiej!

Lateral skips – wykonywałam je bez bosu, której nie posiadam. Wbrew pozorom było to najprostsze ćwiczenie z zestawu i w czasie jego wykonywania odpoczywałam, miałam chwilę na złapanie oddechu.
Elevated one leg lunge press – spotkałam je już w którymś z poprzednich ZWOWów i wciąż tak samo kocham i nienawidzę za piekielny ból czworogłowych uda!
Burpees – zaliczam się do grupy zwolenników tego ćwiczenia – to chyba wystarczy?
Push up & side lift – dwóch ostatnich powtórzeń w 2. i 3. serii nie dałabym rady wykonać bez odgłosów paszczy. Musiałam sobie dopomóc dźwiękiem 😀
Plank pull across – z każdym kolejnym powtórzeniem było coraz ciężej i zapewniam Was, że to ćwiczenie nie jest takie lajtowe, jak mogłoby się wydawać.

ZWOW #58 stał się jednym z moich ulubionych treningów. Wrócę do niego na pewno nie raz, ale jeśli Wy nie znacie jeszcze workoutów Zuzki, absolutnie Wam go nie polecam. To trening dla co najmniej śreniozaawansowanych!

0 komentarzy do “ZWOW #58 Time Challenge – ABS and six pack cross body workout

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę