Piłka gimnastyczna – propozycje ćwiczeń cz. I

Piłka gimnastyczna – propozycje ćwiczeń cz. I

W przyszłym tygodniu (konkretnie od 7 stycznia) w sieci sklepów Lidl pojawi się nowa sportowa oferta z ubraniami, butami i sprzętem do ćwiczeń. Pełną ofertę znaleźć możecie na ich stronie: odzież/obuwie i sprzęt.
Dzięki uprzejmości Lidl Polska mam okazję testować piłkę gimnastyczną, która znajduje się w nowej ofercie. Z samego sprzętu jestem zadowolona, tym bardziej, że swiss ball znajdowała się na mojej liście rzeczy do kupienia w najbliższym czasie. Ta piłka gimnastyczna ma tę zaletę w porównaniu do tradycyjnej szwajcarskiej, że posiada uchwyty, do których możemy przymocować elastyczne rączki, jakby pół-ekspandery (w zestawie). To stwarza o wiele więcej możliwości ćwiczeń niż zwykła piłka swiss. Dzisiaj chcę zaprezentować kilka moich propozycji. Niedługo pojawią się również ćwiczenia w pozycji innej niż siedząca i bez użycia ekspanderów. Bądźcie czujni!

Jeśli chodzi o samą piłkę, jedynym minusem jest brak pompki w zestawie. Jestem jednak pewna, że gdyby producent dołożył ją, cena znacznie by podskoczyła. W każdym razie moje płuca dały radę i napompowałam ją tradycyjnie 😉
Poza tą jedną niewielką wadą nie mam żadnych zastrzeżeń. Piłka jest starannie wykonana, dołączone są do niej wszystkie niezbędne akcesoria (adapter do pompki, 2 zatyczki, przyrząd do usuwania zatyczki, ekspandery i mocowania do nich), a jej cena jest bardzo niska.

Skusicie się na jej zakup? Będziecie polować na inne rzeczy z nowej oferty?

0 komentarzy do “Piłka gimnastyczna – propozycje ćwiczeń cz. I

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę