FitWithMe.com – jak z tego korzystać?

FitWithMe.com – jak z tego korzystać?

Kilka komentarzy i wiadomości od Was zasugerowało mi, że warto by było napisać posta wprowadzającego na temat platformy FitWthMe.com, w którym wyjaśnię, jak należy z tego systemu korzystać.
Tak więc dziś, choć mamy piątek, nie będzie kolejnej recenzji treningu, a mała instrukcja krok po kroku.

Po rejestracji, która jest banalna, i aktywacji konta logujemy się i możemy wybierać między dwiema opcjami: albo dołączamy do utworzonego już treningu, albo tworzymy nowy.

Dołączenie do treningu

Jest możliwe wtedy, gdy nie został jeszcze wykorzystany limit miejsc. W tym celu klikamy na button z napisem “ĆWICZ” przy tym workoucie z głównej strony, który nam odpowiada, włączamy kamerę i wchodzimy na wirtualną salę.

I to by było na tyle. Czekamy, aż trening się rozpocznie, wykonując w międzyczasie rozgrzewkę.
Niewątpliwą zaletą jest tutaj oszczędność czasu, choć stworzenie własnego treningu również nie zajmuje go wiele.

Tworzenie nowego treningu

Aby stworzyć nowy trening, należy kliknąć button “NOWY TRENING” znajdujący się na górze strony.

Zostaniemy przeniesieni do kreatora treningu, gdzie wybierać możemy pomiędzy sześcioma rodzajami treningu, trzema poziomami trudności, trzema czasami trwania, ilością miejsc (1, 2, 3, 6, 9, 10) oraz językiem, w jakim trening ma być prowadzony (polski, amerykański angielski i niemiecki).

Możemy także ustalić datę oraz godzinę, kiedy trening ma się rozpocząć, a także podejrzeć, jakie ćwiczenia czekają nas przy danej konfiguracji ustawień.

Po dostosowaniu treningu do naszych potrzeb klikamy już tylko na button “ĆWICZ!” i, podobnie jak przy gotowym workoucie, włączamy kamerę, wchodzimy na salę, rozgrzewamy się i ćwiczymy!

Osobiście zdecydowanie bardziej wolę sama sobie ustalać treningi. Mogę dopasować je do swojego tempa, samopoczucia i potrzeby pracowania na konkretne partie ciała.

Mam nadzieję, że tym postem rozjaśniłam Wam obsługę platformy FitWithMe.com. Dajcie znać, jak Wam się ćwiczy i…

Get FitWthMe! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę