ZWOW #60 Time Challenge – ABS and full body workout

ZWOW #60 Time Challenge – ABS and full body workout

Kolejny ZWOW, którego wykonałam w ramach testowania zaległych treningów Zuzki Light to ZWOW #60. Jest to jeden z najbardziej energetyzujących treningów Zuzki. Dynamiczny z elementami siłowymi. Tego typu treningi lubię najbardziej!
ZWOW #60 działa na całe ciało i porządnie podnosi tętno. Do jego wykonania potrzebujemy tylko pary hantli i opcjonalnie przeszkody, przez którą będziemy przeskakiwać – w ostateczności można ją sobie tylko wyobrazić 😉

ZWOW #60 jest treningiem typu Time Challenge, co oznacza, że powinnyśmy go wykonać w jak najkrótszym czasie. Czas Zuzki to 13:05, mnie udało się ją ponownie pokonać – z tym, że użyłam hantli jedynie 2-kilogramowych.

Weighted squat twist – kocham przysiady, więc to ćwiczenie też pokochałam. Mięśnie brzucha i pośladków pracują!
Cross leg pushup – nie wyglądają tak ciężko, jakie są w rzeczywistości. W ostatniej rundzie z ledwością wykonałam wszystkie powtórzenia.
Cross body kick –  łatwe z początku, ale po kilku powtórzeniach w kolejnych rundach trzeba włożyć trochę wysiłku w to, żeby dotknąć nogą dłoni.
4 point punch – i to ćwiczenie przypadło mi do gustu. Lubię wszystkie elementu związane z boksem 🙂
Jump over bench – dość hałaśliwe ćwiczenie przyspieszające akcję serca. Z braku ławeczki funkcję przeszkody pełniła u mnie torba podróżna 😉

Cały ZWOW bardzo mi się spodobał i również trafia na półeczkę z moim ulubieńcami. Mam nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu. Gorąco zachęcam do jego wypróbowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę