Zadbaj o swoje ciało – konkurs ze Slank.pl

Zadbaj o swoje ciało – konkurs ze Slank.pl

E-sport coraz śmielej poczyna sobie na naszym podwórku. I bardzo dobrze! To świetna propozycja dla osób zapracowanych i takich, które nie mają wystarczającej wiedzy pozwalającej na ułożenie efektywnego jadłospisu i planu treningowego. Leniwi mają coraz mniej wymówek!

Przyszła kolej na przedstawienie portalu Slank.pl. Jest on dedykowany ludziom, którzy chcą poprawić swoje ciało w szeroko rozumianym znaczeniu bądź też po prostu spróbować czegoś nowego w sporcie.
Po zarejestrowaniu otrzymujemy nasz własny dziennik treningowy, dziennik posiłków, wykres postępów. Portal oferuje również możliwość zakładania się z innymi użytkownikami o to, czy uda nam się przez tydzień wypijać 2 litry wody, czy ćwiczyć na siłowni przez 21 dni przynajmniej 5 razy na tydzień przez co najmniej 90 minut – możliwości jest oczywiście wiele, wiele więcej. Ale to możecie sprawdzić sami, bo te wszystkie funkcje są darmowe.

Jedyne, co wymaga wykupienia abonamentu (29,99 zł rocznie), to misje, czyli 30-dniowe programy treningowe lub dietetyczne, które wybieramy sobie sami. W przygotowaniu jest 10 kolejnych, z których część wydaje mi się być bardzo interesująca, bo to coś, czego zawsze chciałam spróbować 🙂

Żeby jednak nie były to tylko suche informacje – razem ze Slank.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym troje z Was wygra abonamenty ważne do końca roku z nieograniczoną możliwością korzystania z funkcji portalu. Jedyne, co trzeba zrobić, to odpowiedzieć na pytanie: “Co jest dla Ciebie najlepszą motywacją do pracy nad Twoim ciałem?” i odpowiedź wraz z imieniem i adresem e-mail (tym samym, którym rejestrować będziecie się na Slank.pl) wysłać przez formularz poniżej. Będzie mi również miło, jeśli przy okazji polubicie fanpage bloga i Slank.pl.

Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę