Współpraca z BCAA.pl

Jakiś czas temu nawiązałam współpracę ze sklepem internetowym BCAA.pl, oferującym suplementy diety dla intensywnie trenujących oraz sprzęt i odzież sportową. Nie zdziwiłam się więc widząc dziś w drzwiach listonosz, która miała dla mnie sporą przesyłkę.

W środku znalazłam opakowanie 6 batonów energetycznych Isostar Pulse o smaku orzechów laskowych i czekolady z dodatkiem guarany, 5 saszetek napoju izotonicznego w proszku Iso Active do rozpuszczenia w wodzie oraz opakowanie 60 tabletek kompleksu witaminowo-minerałowego Multi Pack.
Ten ostatni przyda mi się szczególnie teraz, w czasie sesji, kiedy nie brakuje sytuacji stresowych, a za to kompletnie nie mam czasu na myślenie o tym, co zjem i czy na pewno dostarczam sobie tyle witamin i minerałów, ile powinnam (prościej mówiąc: warzywa i owoce w mojej diecie teraz prawie nie istnieją).

Przez najbliższe dni będę skrupulatnie testować wszystkie te produkty, więc za jakiś czas możecie się spodziewać recenzji każdego z nich. Śledźcie bloga i fanpage na facebooku!

Isostar Pulse

Iso Active

Multi Pack

Mieliście do czynienia z którymś z tych produktów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę