Slimette – suplement diety wspomagający kontrolę wagi ciała

Slimette – suplement diety wspomagający kontrolę wagi ciała
Slimette

Pierwsza tajemnica rozwiązana! Dzięki współpracy z firmą Key Player Limited przez najbliższy miesiąc testować będę ich suplement diety wspomagający kontrolę wagi ciała, Slimette. Jak wiecie, nie zależy mi na chudnięciu, ale o kilka procent mniej tłuszczu wcale bym się nie obraziła 🙂 Ponadto pobudzenie obiecywane przez producenta szczególnie przyda mi się w okresie sesji.

Nie zmieniam swojego dotychczasowego stylu życia w zakresie aktywności fizycznej ani odżywiania na jeszcze bardziej rygorystyczne. Chcę zobaczyć, czy bez tego produkt zadziała. Tak więc 5-6 treningów w tygodniu, 5 zdrowych posiłków, ograniczenie słodyczy, 5 porcji owoców lub warzyw dziennie.

Najchętniej nie brałabym też żadnych suplementów, bo nigdy nie byłam do nich przekonana i nigdy też z nich nie korzystałam. Zachęciła mnie jednak obecność wyłącznie naturalnych składników – jagody acai, guarana, zielona herbata, papryka cayenne, l-karnityna, bioperyna, chrom oraz witamina D3. Poza tym w sieci można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat Slimette, więc postanowiłam pobawić sie w pogromcę mitów. Mam nadzieję, że nie będę musiała go obalać 🙂

Na potrzeby eksperymentu zważyłam się i zmierzyłam. Zdjęcia być może uda mi się zrobić jutro, ale nie wiem jeszcze, czy będę chciała je publikować. Waga też jest szacunkowa, bo zważyłam się po śniadaniu i w ciuchach… Jeśli jutro rano będzie inna, to ją poprawię.

L P
Wzrost 172 cm
Waga 60,4 kg
Szyja 32 cm
Biust 86 cm
Ramię 25 cm 24,5 cm
Talia 64 cm
Brzuch na wysokości pępka 75 cm
Brzuch na wysokości oponki 80 cm
Biodra 87 cm
Pupa 95 cm
Uda 55,5 cm 56,5 cm
Łydki 36 cm 36 cm

Więcej o Slimette możecie przeczytać tutaj

Jestem ciekawa jaki jest Wasz stosunek do suplementów wspomagających kontrolę wagi w ogóle i jak podchodzicie do naturalnych specyfików o takich właściwościach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę