Liebster Award – part 2

Kolejny raz zostałam zaproszona do zabawy w Liebster Award. Tym razem przez Sora Imagica oraz littlebitshy. Zasady opisywałam już w tym poście, więc nie będę się powtarzać. Przechodzimy do pytań 😉

Pytania od Sora Imagica

 1. Czy aktywny tryb życia i uprawianie sportów były dla Ciebie codziennością od dziecka czy może to efekt jakiegoś postanowienia zmian? Raczej to drugie, choć nie jest to do końca precyzyjna odpowiedź 😉 Zanim rozpoczęłam żyć zdrowo, ćwiczyłam sporadycznie od kilku lat.
 2. Jak wyglądały Twoje początki w dbaniu o zdrowe i piękne ciało? Sam początek to miesięczna przygoda z hula hoop i 8 minute ABS 😉 Później było TurboFire i to wtedy “wpadłam” 😉
 3. Czy zdarza Ci się mieć kryzys i brak ochoty do jakiejkolwiek pracy nad sobą? Sama się dziwię tą odpowiedzią, ale nie.
 4. Jaka jest Twoja “specjalność”? Dźwiganie ciężarów? Bieganie? Step? A może coś innego? Uwielbiam ćwiczenia siłowe i modelujące wykorzystujące ciężar ciała, treningi interwałowe, bieganie.
 5. Czy dążysz do określonych wymiarów/wagi, czy może ćwiczenia to już Twój zdrowy nawyk i nie zwracasz na to uwagi? Zdecydowanie nawyk. Nie mierzyłam się już dobry miesiąc, a o wadze zapomniałam duuużo wcześniej 😉
 6. Jakie blogi czytasz najchętniej? (podaj od 1 do 3 maksymalnie) Ze względu na moje włosomaniactwo – Anwen.pl
 7. Czy stosujesz zabiegi kosmetyczne w gabinetach kosmetycznych/masażu w celu zintensyfikowania efektów? Nie
 8. Czy stosujesz kosmetyki w pielęgnacji domowej jako uzupełnienie ćwiczeń i zdrowego trybu życia? Jakie uważasz za najlepsze? Włosy się nie liczą? 😀 Od czasu do czasu balsam do ciała (Alterra pomarańcza i wanilia <3) i oliwka do kąpieli (Hipp)
 9. Wolisz siłownię czy aktywności poza domem? W domu i poza domem – kolejność przypadkowa. Na siłowni nie byłam sto lat i póki co nie wybieram się.
 10. Jakie było/jest Twoje podejście do lekcji WF’u w szkołach i na studiach? Nigdy nie prosiłam o zwolnienia z WFu, bo zawsze go mniej lub bardziej lubiłam. Szczerą miłością pokochałam go w liceum i na studiach 😉
 11. W czym specjalizujesz się poza daną dziedziną sportu? (zawód, hobby, itp.) Wolontariat w TOZ, języki obce, prawo, strony internetowe i grafika komputerowa.

 Pytania od littlebitshy

 1. Ile razy w tygodniu ćwiczysz? Minimum 4, zazwyczaj 5-6.
 2. Którą partię ciała lubisz u siebie najbardziej a którą najmniej? Najbardziej ramiona i biust, najmniej brzuch, biodra, uda.
 3. Największe dietowe grzeszki, z którymi nie możesz się uporwać? :> Pizza i biała czekolada… 😛
 4. Ile pijesz wody dziennie? Na pewno nie mniej niż 2l 🙂
 5. Czy stosujesz jakąś konkretną dietę? Nie.
 6. Jaki masz cel na najbliższe pół roku? Żadnego ćwiczeniowego ani dietetycznego. Zaliczyć obie sesje 😉 Chociaż nie, chcę zrobić 20 pompek jednym ciągiem.
 7. Ulubione śniadanie? Owsianka!
 8. Jak dbasz o swoje ciało? Zdrowo się odżywiam, ćwiczę, piję dużo wody, używam balsamów i oliwki.
 9. Co Cię motywuje? Nic nie musi mnie motywować, jeśli czegoś chcę. Zawsze mam cel przed oczami.
 10. Ulubiona piosenka do ćwiczeń? “Eye of the tiger” z filmu “Rocky” oraz “Dirty dancer” i “I like how it feels (feat. Pitbull)” Enrique Iglesiasa.
 11. Wolisz ćwiczyć sama, z przyjaciółką, a może w grupie? Nie wiem. W sumie zależy to od rodzaju aktywności. Nie lubię, kiedy ktoś mnie spowalnia albo muszę co chwilę korygować jego postawę. Nie lubię też ćwiczyć z gadułami, kiedy nie mogę skupić się na oddechu 😛

Nie będę nominować kolejnych blogów, bo zabawa rozprzestrzeniła się już na tyle, że chyba każdy brał w niej udział 😉 Gdyby jednak ktoś był chętny, zostawcie mi komentarz, proszę, a wymyślę pytania i wpiszę adres.

A już jutro wprowadzający post o pierwszym testowanym przeze mnie produkcie. Przed testowaniem zważę się, zmierzę i zrobię zdjęcia. Mam nadzieję, że nie będę musiała się wstydzić 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę