Podaruj marzenia

Wczoraj otrzymałam maila całkowicie odmiennego od wszystkich pozostałych wiadomości, które dostawałam do tej pory. Maila z prośbą o pomoc – i to bynajmniej nie w ułożeniu diety czy treningu, a pomoc w spełnieniu marzeń. Piszę o tym na blogu, bo wiem, że czyta go znacznie więcej ludzi niż zagląda na fanpage i mam nadzieję, że Wy również pomożecie. Tym bardziej, że nie kosztuje Was to ani złotówki.

Ampfutbolowa* reprezentacja Polski ma szansę pojechać na Mistrzostwa Świata 2014 rozgrywane w Meksyku. Na taką podróż potrzebne są jednak fundusze. KatalogMarzen.pl zdecydował się przekazać na rzecz stowarzyszenia “AMP Futbol” 10 tysięcy złotych, jeśli do 22 grudnia liczba polubień ich profilu osiągnie 30 000. Liczy się każdy like, bo nawet, jeśli nie uda się zdobyć 30 000 kliknięć, za każde polubienie Katalog przekaże złotówkę na ten szczytny cel.

Polacy już nie raz pokazali, że potrafią się solidaryzować. Teraz nasi ampfutboliści liczą na naszą pomoc i wiem, że razem możemy dużo zdziałać w tej sprawie. Zróbmy chłopakom prezent na Święta! 🙂
Więcej informacji tutaj.

Mam nadzieję, że pomożecie również w rozpowszechnieniu tej wiadomości. Razem możemy więcej! 🙂

* Ampfutbol – piłka nożna, w której gracze są po amputacji kończyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę