Nike Flex Experience RN & Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Reversible Bra – my new beauties!

Nike Flex Experience RN & Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Reversible Bra – my new beauties!

Cześć! Chcę Wam dziś kogoś przedstawić. Po prawej stronie widzicie moich nowych treningowych przyjaciół – parę butów Nike Flex Experience RN, poznajcie się!

Buty otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem internetowym ActiveStyle.pl (pamiętajcie o konkursie, który dla Was organizujemy) i przez najbliższy czas będę je testować w różnych treningowych sytuacjach. Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszam do zaglądania na fanpage na facebooku, który jest aktualizowany znacznie częściej.

Do tej pory wierna byłam marce Reebok (choć moje dotychczasowe buty biegowe sygnowane były logiem New Balance) i w tym sezonie zastanawiałam się nad kupnem RealFlexów nie interesując się nawet tym, że nie tylko ta marka wypuściła serię butów z dzielonymi podeszwami. Do samego końca nie wiedziałam, jakie buty dostanę, ale okazuje się, że po wymianie kilku wiadomości wybrano je dla mnie idealnie i byłam bardzo mile zaskoczona otwierając karton 🙂 Od wczorajszego popołudnia prawie się z nimi nie rozstaję, nie wpuściłam ich tylko do łóżka 😀

Buty Nike Flex Experience RN są butami przeznaczonymi do intensywnych treningów oraz do biegania. Dzielona podeszwa pozwala na układanie się stopy w bardziej naturalny sposób, a fioletowe części podeszwy znacznie lepiej amortyzują uderzenia.

Buty możecie kupić tutaj.

Drugi nabytek to stanik sportowy firmy Adidas – Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Reversible Bra (szacunek dla wymyślających nazwy!). Stanik inny niż wszystkie, bo dwustronny!

Z początku przeraził mnie brak rozdzielenia piersi, które u mnie równoznaczne było z lepszym podtrzymywaniem, ale ten defekt Adidas zastąpił mało rozciągliwą tkaniną i bardzo mocną gumką podtrzymującą biust, dzięki czemu przy próbnych podskokach wszystko pozostało na swoim miejscu. Oby równie dobrze spisywał się podczas testowych treningów i godnie zastępował staniki z Gatty i Crivit Sports.

Ten model topu, choć w innych kolorach, znajdziecie tutaj.

Znacie te produkty? W czym Wy najchętniej ćwiczycie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę