Napieramy.pl

Co motywuje Was najbardziej do życia według “fit zasad”? Jeśli nie są to tylko zdjęcia rozebranych do półnaga kobiet o superciałach, które jest w internecie całkiem łatwo znaleźć, ale także cytaty, ludzkie historie czy metamorfozy – Napieramy.pl jest tym, czego szukaliście.

Jakiś czas temu napisał do mnie jeden z twórców tego portalu i jestem mu za to wdzięczna, bo o Napieramy.pl przeczytałam wtedy po raz pierwszy. Myślę więc, że część z Was portalu może nie znać, a to ogromny błąd! Moim zdaniem Napieramy.pl jest najlepszym polskim portalem motywującym do aktywności fizycznej (choć według założeń wszystko miało się skupiać wokół biegania) i nie ma w tym ani grama przesady.
Według moich obliczeń, na portalu znajduje się obecnie ponad 600 motywatorów (zdjęć i filmów), ale każdy z użytkowników w każdej chwili może dodać swój, więc katalog ciągle się rozszerza. Napieramy.pl działa na podobnych zasadach jak inne portale tego rodzaju – najpierw się rejestrujemy, następnie dodajemy motywator i czekamy na akceptację przez administratorów.

Poniżej kilka zdjęć z portalu. A po więcej motywacji zapraszam na mojego facebookowego fanpage’a i oczywiście na Napieramy.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę