Multikarnet Kibica i gwiazdkowe turnieje

Multikarnet Kibica i gwiazdkowe turnieje

Przy okazji wpisu o nawiązanej z Fundacją Kibica współpracy wspomniałam, że jedną z korzyści dla Was będą karnety na obiekty sportowe w całej Polsce w promocyjnych cenach – 69 zł w grudniu i 79 zł od stycznia. Najwyższa pora przybliżyć szczegóły akcji.

Fundacja Kibica nawiązała porozumienie z OK System, dzięki któremu każdy posiadacz Karty Kibica może wziąć udział w promocji. Wszystkie instrukcje dotyczące rejestracji w promocji znajdziecie na tej stronie. Wystarczy kliknąć na czerwony banner “REJESTRACJA”, zarejestrować się w Fundacji Kibica, jednocześnie wyrabiając Kartę Kibica w cenie 25 zł. Po rejestracji należy kliknąć na zielony banner u dołu strony “kup Multikarnet Kibica” i czekać na sms od OK System wraz z kodem PIN, loginem i hasłem, który umożliwi nam korzystanie z karnetu.

Multikarnet Kibica uprawnia do wejść na ponad 2200 obiektów sportowych w całej Polsce dwa razy w tygodniu. Listę i rozlokowanie wszystkich obiektów na mapie znajdziecie tutaj. Są one naprawdę zróżnicowane, bo znajdziemy tam nie tylko siłownie, baseny czy kluby fitness, ale np. szkoły tańca, ścianki wspinaczkowe czy korty do squasha. Lista nie pomija także małych miast, więc myślę, że niemal każdy z Was będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Przy okazji razem z Fundacją chcemy zaprosić Was na coroczny turniej piłki halowej Gwiazdy na Gwiazdkę, który odbędzie się już w tę sobotę w łowickiej hali OSiR o godz. 16:00. Drużyna Fundacji Kibica zmierzy się z zespołami All Stars (tutaj m.in. Jakub Rzeźniczak i Maciej Szczęsny), PZPN i Pelikanem Łowicz. W trakcie turnieju przeprowadzane będą licytacje gadżetów z autografami gwiazd polskiej i światowej piłki, a dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Pawła Dolińskiego.
Zapraszam na stronę turnieju, GwiazdyNaGwiazdke.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji

A ze swojej strony wszystkich Zachodniopomorzan gorąco zapraszam na XIII Memoriał im. Stefana “Gadochy” Moskalewicza, który będzie miał miejsce również w tę sobotę, o godz. 10:00, w hali widowiskowo-sportowej na placu Jana Pawła II w Świdwinie. Składy drużyn objęte są tajemnicą, ale w poprzednich edycjach pojawiały się zespoły Wisły Kraków, Pogoni Szczecin i Arki Gdynia. Był również Liber, Sebastian Mila, Mariusz Jop i oczywiście Olgierd Moskalewicz – oficjalnie organizator turnieju, prywatnie syn zmarłego i wspominanego Stefana Moskalewicza – i wiele innych znakomitych piłkarzy i byłych piłkarzy.
Podczas turnieju tradycyjnie odbywają się licytacje gadżetów związanych z gwiazdami piłki, a dochód z aukcji i sprzedaży biletów w całości przeznaczony jest na lokalny Dom Dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę