Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra – moja opinia

Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra – moja opinia
Zdjęcie robione w lustrze 😉

Ostatnio zamieściłam moją opinię o butach Nike Flex Experience RN, które otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem internetowym ActiveStyle.pl, a dzisiaj opiszę moje wrażenia na temat drugiego z otrzymanych produktów – stanika sportowego Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra.

W przypadku tego stanika bezcelowe jest dzielenie recenzji na poszczególne dyscypliny, bo sprawdziłam go w tych samych warunkach, w których testowałam buty (ZWOWy, bieganie, skakanie na skakance, joga, Zumba, Skalpel, Killer itd.) i dodatkowo na rolkach i w każdej z tych ról sprawdził się znakomicie.

Biust pozostaje na swoim miejscu w każdych warunkach, a stanik ściśle przylega do ciała. Ma naprawdę mocny ściągacz na dole, który doskonale utrzymuje go w miejscu i nie pozwala na przesuwanie się biustonosza. Materiał jest bardzo mało elastyczny, co jest dużym plusem, bo nie rozciągnął się pomimo wielokrotnego prania.
A skoro już przy praniu jesteśmy, to tutaj znalazłam jeden minus. Stanik bardzo długo schnie z uwagi na podwójną warstwę materiału. Tak więc jeśli nie macie możliwości suszenia go codziennie na słońcu i ciepłym wietrze, lepiej mieć drugi na zmianę.
Plusem z kolei jest na pewno to, że kolory nie bledną, a materiał nie farbuje.

Niewątpliwą zaletą jest dwustronność stanika, która pozwala na stworzenie dwóch różnych zestawów treningowych. Ostatnio zauważyłam, że moda dostaje się też powoli do świata sportu, więc jeśli lubicie nowe trendy, to ten top jest dla Was idealny.

Chcę tu zaznaczyć, że mój biust należy do tych mniejszych i uważam, że z uwagi na dość mocno wycięty krój i cienkie ramiączka nie będzie raczej nadawał się dla kobiet posiadających miseczki D i wyższe.

Jeśli chcecie zakupić Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra, możecie to zrobić tutaj. Aktualnie stanik dostępny jest tylko w odcieniach pomarańczu, ale śledźcie stronę ActiveStyle.pl, bo asortyment jest aktualizowany na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę