11 km biegu
sports-tracker.com
W lewym górnym rogu Głębokie! Zabrakło kilometra 😉

Wczoraj pokonałam samą siebie! Jestem pewna, że nigdy do tej pory nie udało mi się przebiec 11 km jednego dnia.

Biegłam wczoraj z Mary Emily, autorką bloga Walka o lepsze ciało, która również nie pokonała do tej pory takiego dystansu. Ćwierćmaraton byłby nasz!

Pogoda do biegania była idealna – ciepło (choć nie gorąco), nie było duszno, nie padało, nie wiało. Lepszej wymarzyć sobie nie można. W międzyczasie zrobiłyśmy tylko krótki, dwuminutowy postój zanim zawróciłyśmy i pognałyśmy z powrotem. Całość zajęła nam 1:16:16, co daje zawrotną prędkość w liczbie 8,55 km/h. Będzie lepiej!

A mój TŻ w międzyczasie kroił dzielnie warzywa na zapiekankę – przepis już niedługo! 🙂

Liebster Blog Award

Ponownie zostałam nominowana do Liebster Blog Award. Tradycyjnie odpowiem tylko na pytania, nie nominując nikogo. Jeśli macie ochotę wziąć udział w zabawie, zapraszam do odpowiedzi na pytania z tego posta.
Tym razem za nominację dziękuję Veronike 🙂

 1. Dlaczego zaczęłaś dbać o siebie?
  Jeśli chodzi o odżywianie i ćwiczenia to standardowo – żeby schudnąć. Całościowo – żeby lepiej się czuć w swojej skórze.
 2. Czy czujesz, że czasami jesteś niedoceniana?Tak.
 3. Ile czasu zajęła Ci akceptacja siebie (o ile Ci jej brakowało :))?
  Zawsze akceptowałam siebie w mniejszym czy większym stopniu. Uważam, że mamy to, na co zasłużyliśmy i zapracowaliśmy, więc jeśli coś mi się w sobie nie podoba, to robię wszystko, żeby to zmienić.
 4. Wolisz budyń czy kisiel?
  To najtrudniejsze pytanie z tego zestawu! Normalnie odpowiedziałabym, że kisiel, jednak ostatnio rozsmakowałam się w budyniach Delecty – wanilia z białą czekoladą i czekolada z kawałkami gorzkiej czekolady.
 5. Z czego najtrudniej jest wg Ciebie zrezygnować?
  Nie wiem, czy to pytanie jest specjalnie niedoprecyzowane do kwestii żywieniowych/treningowych, ale w tych sprawach jest to chyba czekolada. Ogólnie w życiu najciężej byłoby mi zrezygnować z bliskich mi osób i moich zwierzaków.
 6. Kto lub co netchnęło Cię do zdrowego trybu życia?
  Sama się natchnęłam! 😀
 7. Lubisz zwierzątka?
  Kocham! Wszystkie poza pająkami 😀
 8. Jakie jest Twoje największe marzenie?
  Nie powiem, bo się nie spełni 😉
 9. Czy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu?
  Tak!
 10. Czytasz jakieś fajne czasopisma lub książki?
  Czasopismami nie zawracam sobie głowy, a na książki też nie mam zbyt wiele czasu, ale w ostatni weekend pochłonęłam kryminał/thriller Lisy Gardner “Sąsiad”. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakaś książka aż tak mnie wciągnęła!
 11. Film, który Cię zaskoczył/zafascynował, to…?
  Będę się powtarzać… Ale te filmy warto wymienić jeszcze raz! “Łowcy umysłów”, “Patologia”, “Wyspa tajemnic”, “Salt”, “Numer 23” i parę innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę