Urodzinowy konkurs Everlast od ActiveStyle.pl

Urodzinowy konkurs Everlast od ActiveStyle.pl

W ramach współpracy ze sklepem internetowym www.ActiveStyle.pl przygotowaliśmy dla Was urodzinowy konkurs (za równy miesiąc blog skończy roczek 🙂 ), w którym możecie wygrać parę butów Everlast!

Kilka słów od organizatora

Everlast – firma założona w 1910 roku, zajmująca się projektowaniem, produkcją, licencjami produktów nie tylko do boksu czy mieszanych sztuk walki, ale posiadająca w swojej ofercie także pełną linię sprzętu gimnastycznego oraz urządzenia fitness. Dzisiaj amerykańska firma Everlast posiada swoje sklepy na całym świecie.
W konkursie możecie wygrać produkty, które do tej pory mogli zdobyć tylko stali klienci internetowego sklepu z markową odzieżą i butami www.ActiveStyle.pl. Dzięki tej stronie możecie stać się posiadaczami markowych produktów pierwszej jakości ze zniżką do 70% w porównaniu do zwykłych cen.
Tylko na ActiveStyle.pl znajdziecie ponad 30.000 produktów, od zwykłych koszulek po najbardziej wypracowane sportowe akcesoria. Dołącz do konkursu i wygraj buty sportowe Everlast. Produkt, który należy do najchętniej kupowanych produktów w sklepie internetowym ActiveStyle.pl od spółki MM Retail.

Skrócone zasady konkursu

Zadanie konkursowe polega na:

 1. Polubieniu fanpage’a ActiveStyle.pl: https://www.facebook.com/ActiveStylePL,
 2. Zostaniu publicznym obserwatorem bloga,
 3. Wysłaniu wiadomości email na adres 0ilovehowitfeels@gmail.com o temacie “Konkurs ActiveStyle.pl” (wpisanie poprawnego tematu uniemożliwi pominięcie zgłoszenia, więc zwróćcie na to uwagę!) z następującymi danymi:
  1. Nazwa, pod jaką polubiłeś profil ActiveStyle.pl,
  2. Nazwa, pod jaką obserwujesz bloga, 
  3. Adres email do kontaktu,
  4. Odpowiedzią na pytanie: Jaki według Ciebie powinien być idealny trening?
 4. Konkurs trwa od 25 kwietnia 2013 roku do 25 maja 2013 roku.
 5. Wyłonienie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 1 czerwca 2013 roku . 

Będzie mi miło, jeśli polubicie także blogowego fanpage’a.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie pod adresem http://ilovehowitfeels.blogspot.com/p/reglumamin-konkursu-od-activestylepl.html.


Wykażcie się kreatywnością w udzielaniu odpowiedzi! Zwróćcie uwagę, że
nie musi być to wypowiedź pisemna, co pozostawia duże pole do popisu.
Powodzenia!

A jeżeli nie wygracie – nic straconego! Na facebookowym fanpage’u ActiveStyle.pl czeka na Was mnóstwo innych konkursów, promocji oraz cenowych zniżek na wiele produktów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę