Konkurs: ulubiony sportowiec & Wyniki konkursu ze Slank.pl

Konkurs: ulubiony sportowiec & Wyniki konkursu ze Slank.pl

Przepraszam Was za ten poślizg w publikowaniu posta z wynikami Slankowego konkursu, ale mam dobrą wymówkę – zobaczycie ją w Fototygodniu.

Osoby, których odpowiedzi spodobały nam się najbardziej, to Anna, Jagoda i Weronika. Dziewczyny, jeśli jeszcze nie zarejestrowałyście się w serwisie Slank.pl, zróbcie to z użyciem adresów e-mail, które podałyście przy wysyłaniu odpowiedzi. Od jutra Wasze konta będą w pełni aktywne.

A tych, którym nie udało się tym razem, chciałabym gorąco zaprosić do kolejnego konkursu, organizowanego wspólnie z Fundacją Kibica. Tym razem do wygrania są 2 vouchery, każdy na kolację dla dwóch osób, w wybranym hotelu sieci ComfortExpress: w Świebodzinie lub Pruszkowie. Waszym konkursowym zadaniem jest napisanie, kto jest Waszym ulubionym sportowcem i dlaczego. Pozostawiam Wam tutaj pełną dowolność (i liczę na kreatywność! 🙂 ) w wyborze sportowego idola. Może to być piłkarz, skoczek narciarski, kulturysta, trener personalny, vloger/bloger sportowy, a nawet znajomy, który reprezentuje szkołę w lokalnych zawodach.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić poniższy formularz oraz polubić na facebooku fanpage Fundacji Kibica i I love how it feels.
Konkurs trwa do 31.01.2014r., do godz. 23:59. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę