Idealne ciało na wakacje

Kiedy napisałam Wam o pomyśle stworzenia tego wydarzenia, nie myślałam, że spotka się on z takim odzewem. Bardzo mnie to cieszy, dlatego tym chętniej zabrałam się za jego realizację.

O co chodzi? Idea tego pomysłu polega na tym, że do wakacji wspólnie walczymy o to, żeby na plażach pokazać najlepsze wersje nas. Początkowa propozycja była taka, abym ułożyła plan treningowy dla wszystkich chętnych. Ponieważ jednak treningi to nie wszystko, postanowiłam poszerzyć zakres przedmiotowy o zdrowe odżywianie i motywację. Wobec tego zasady są następujące:

  1. Co jakiś czas (czasami codziennie, czasami co tydzień) będę wrzucać swoje propozycje treningów na każdy dzień z podziałem na początkujących i zaawansowanych. Wezmę pod uwagę Wasze preferencje co do efektów, które chcecie osiągnąć i posiadanego przez Was sprzętu.
    Oprócz tego każdy może dzielić się swoimi treningami albo całymi planami treningowymi. Zdjęcia efektów będą dodatkowym atutem.
  2. Robimy zdjęcia swoich zdrowych posiłków i wrzucamy na tablicę wydarzenia ku inspiracji innych uczestników wydarzenia. W miarę możliwości dodajemy też przepisy.
  3. Mile widziane są również Wasze motywacyjne zdjęcia, cytaty – cokolwiek, co może zmotywować.

Od Ciebie zależy, czy zrezygnujesz ze słodyczy, fast foodów, słodzonych napojów. Czy skorzystasz z podstawionych pod nos przepisów i treningów. I w końcu czy na plaży z dumą zaprezentujesz nowe ciało, czy też urlop spędzisz przykryta kocem.
Mam nadzieję, że udostępniane motywacje i wzajemne wsparcie pomogą Ci wytrwać w tym wyzwaniu i że nie zakończysz go wraz z nastaniem lata. Naprawdę warto dbać o siebie cały rok. 5 miesięcy to kupa czasu i wiele można przez ten okres zmienić, ale pomyśl, jak mogłabyś wyglądać żyjąc fit przez cały rok. Mam nadzieję, że dla wielu z Was to wyzwanie będzie udanym początkiem 🙂

Zapraszam do wydarzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę