Dietetyka i trening siłowy

Z pewnością obiły Wam się o uszy powiedzenia, że dieta to 70% sukcesu, ABS robi się w kuchni i im podobne. Wszystko to prawda – bez odpowiedniego odżywiania nie osiągnie się sylwetki marzeń. A prawidłowe odżywianie jest szczególnie ważne, jeśli trenuje się siłowo. Wiele osób marzy o widocznym zarysie mięśni, ale zamiast jeść odpowiednio, je po prostu mało – no bo tłuszcz trzeba spalić 😉 Dlatego też m.in. dla takich osób (ale i dla tych z Was, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dietetyki) organizowane są warsztaty “KiF: Dietetyka i trening siłowy”, na które chcę Was serdecznie zaprosić.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 14 marca 2015r. w Warszawie w lokalu ArtBistro Stalowa52. Koszt udziału to 199 zł od osoby lub 219 zł od pary (ta promocja obowiązuje tylko do 14 lutego bądź do wyczerpania zapasów – więc spieszcie się!). Wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące kursu znajdziecie pod tym linkiem.

Wśród partnerów wydarzenia znajdują się m.in. takie firmy jak Legal Cakes, Alfa Aktiv, Blackroll, Sugarfree, 4run, Real Pharm i parę innych. Natomiast prelegentami będą zarówno dietetycy, jak i trenerzy oraz zawodnicy sportów sylwetkowych, wśród nich m.in. Arkadiusz Szyderski (v-ce Mistrz Świata w kulturystyce) i Andrzej Michalak (v-ce Prezes Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego).

Z całą pewnością warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Tym bardziej, jeśli mimo ostrych treningów efekty Was nie zadowalają. Jeśli zdecydujecie się na udział w kursie, dajcie mi koniecznie znać! Znajdziemy się na miejscu 🙂 Natomiast jeśli nie możecie przybyć – oczekujcie blogowej relacji za miesiąc (z małym hakiem). Ja już nie mogę się doczekać!

0 komentarzy do “Dietetyka i trening siłowy

  1. Taki event to przydatne narzędzie. Sama niedawno byłam na podobnym i chociaż nie dowiedziałam się nic czego bym nie wiedziała to jednak sama atmosfera była jakaś taka zagrzewająca:)

  2. Ooo takie warsztaty to coś dla mnie, mam problem z ułożeniem diety. Czekam tylko aż odbędą się w Krakowie:) No i czekam na Twój wpis!

  3. Ciekawe warsztaty, ja jednak muszę radzić sobie sama,
    masz racje z tą ilością jedzenia, czasem sobie myślę, ale ja dużo jem, na pewno przytyje a okazuje się że jednak jakość ma znaczenie i od roku waga stała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę