Pomysły na prezent ślubny ze zdjęciem

Jeśli śledzicie moje profile na Facebooku i Instagramie, to z pewnością wiecie, że pracuję na drugim etacie jako świadkowa do wynajęcia. Pół żartem, pół serio – ale całkiem niedawno zostałam poproszona o bycie świadkową po raz piąty. Tym razem będę miała zaszczyt stać przy ołtarzu za moją siostrą, jest to więc dla mnie szczególne świadkowanie.

Prezent ślubny dla siostry

Jestem bardzo sentymentalna i w prezencie ślubnym, obok tego głównego, chciałam dać jej coś, co będzie jej zawsze przypominało o tym, że ma siostrę, na którą zawsze może liczyć. Nie wiem jeszcze do końca, czy zdecyduję się na fotoksiążkę ze zdjęciami z dzieciństwa, naszyjnik z grawerem czy kubki ze zdjęciem, których będzie mogła używać zarówno w pracy, jak i w domu.
(Nawiasem mówiąc – sama najchętniej piję z kubka ze zdjęciem Foresta.)

Mamy ogromne ilości wspólnych zdjęć z dzieciństwa (tak, pasję do fotografii odziedziczyłam po tacie 😉 ) i na pewno muszę to wykorzystać. Tym bardziej, że zgodnie z tradycją wszystkie albumy zostają w domu rodzinnym i nie ma szans, żeby mama pozwoliła nam zabrać chociaż kilka fotek.

Prezent na wieczór panieński

Brałam również pod uwagę t-shirty ze zdjęciem, identyczne dla nas obu. Koniec końców jednak zrezygnowałam – chyba nie jestem jednak na tyle odważna, żeby nosić swoją podobiznę na koszulce. Zastanawiam się jednak nad sprezentowaniem takiego giftu siostrze i jej narzeczonemu na wieczór kawalersko-panieński, ale z ich zdjęciami z sesji narzeczeńskiej – którą notabene również robiłam.

Co Wy myślicie o takim pomyśle? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Firma online czy na miejscu?

Po zrobieniu researchu wśród firm zajmujących się wykonywaniem fotopamiątek, prawdopodobnie zdecyduję się na którąś z tych działających w Sieci. Cenowo są one poza konkurencją, a z opinii wynika, że obniżona cena wcale nie świadczy o gorszej jakości usług. Zresztą przekonałam się o tym, drukując książkę i zdjęcia online z naszego ślubu. Z wykonanej usługi byłam bardzo zadowolona, a zaoszczędzone pieniądze mogłam odłożyć wydać na kompletnie zbędne zbędne rzeczy.

Co sądzicie o prezentach ze zdjęciami? Chcielibyście taki otrzymać, a może sami lubicie nimi obdarowywać?

0 0 vote
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments