Kiedy dziś rano wstawiłam zdjęcie w moim nowym stroju kąpielowym, nie spodziewałam się aż tylu wiadomości i komentarzy z pytaniami o niego. Żeby nie pisać wciąż tych samych odpowiedzi na podobne pytania, postanowiłam zebrać je w jednym poście.

Bikini jest częścią prezentu imieninowego, który dostałam od narzeczonego. Strój nie jest oryginalnym bikini Triangl, ale inspirowany był modelem Milly w kolorze candy pink. To, co odróżnia go od oryginału, to przede wszystkim materiał, z którego został wykonany. Mój strój nie jest uszyty z neoprenu, ale z normalnego materiału, z którego zazwyczaj wykonywane są stroje kąpielowe (nie wiem, jak się nazywa, ale Wy na pewno wiecie, o co chodzi). W przeciwieństwie do oryginalnej wersji, ramiączka w moim stroju są odpinane i regulowane. Innych różnic nie wychwyciłam, porównując zdjęcia i opisy oryginału.
Czas przejść do Waszych pytań.

Gdzie strój był zamawiany?
Bikini zamówiliśmy na eBayu. Link do aukcji – KLIK.
Moja sugestia – wybierzcie strój o rozmiar większy, niż brałybyście normalnie. Ja gdybym wiedziała o tym, że będzie mnie uciskał, wzięłabym M-kę 😉

Ile kosztował?
Cena jest podana na aukcji. Wysyłka jest darmowa, więc całkowity koszt to 14,49 CAD, czyli około 41 PLN (na chwilę obecną).

Ile czekałam na przesyłkę?
Strój został zamówiony 2 czerwca, 8 dni później otrzymałam informację o wysyłce towaru. Paczkę odebrałam 29 czerwca, ale w skrzynce musiała leżeć już od piątku, 27 czerwca. Podsumowując – od złożenia zamówienia do dostarczenia minęło 3,5 tygodnia.

Czy góra od stroju jest sztywna i czy posiada push up?
Tak i tak. Stanik ma usztywnione miseczki i posiada niewielkie „poduszki” powodujące ładniejsze ułożenie biustu i optycznie go powiększające.

Jak zapinana jest góra?
Stanik ma z tyłu plastikowe zapięcie, które wygląda bardzo solidnie. Dobrze trzyma biustonosz na swoim miejscu nawet bez ramiączek.

Jakiego kroju jest dół bikini?
Tak jak widać na zdjęciach – są to zwykłe figi.

Mam nadzieję, że wszyscy pytający są usatysfakcjonowani tymi odpowiedziami. Chyba udało mi się odpowiedzieć na wszystkie pytania? 🙂

Obserwuj mnie na: