Get FitWithMe!

FitWithMe.com

Ćwiczyliście kiedyś online? Nie? To właśnie macie okazję! 🙂
Platforma FitWithMe oferuje bowiem treningi online na żywo z trenerami personalnymi, a także z nagranymi wcześniej zestawami ćwiczeń – trenerzy wirtualni. Nie próbowałam póki co opcji pierwszej, ale jestem po dwóch treningach z trenerami wirtualnymi.
Dodatkowo, oprócz możliwości trenowania z wybranym przez siebie instruktorem, FitWithMe daje możliwość zaproszenia do treningu znajomych z całego świata 🙂 Tak więc nawet będąc na drugim końcu Polski możemy ćwiczyć wspólnie ze swoimi znajomymi. Nie wypróbowałam także i tej możliwości platformy, ale w niedalekiej przyszłości mam taki zamiar.

Na stronę FitWithMe.com trafiłam przez post na blogu Justyny, a kilka dni później dostałam wiadomość od pomysłodawców portalu z propozycją wypróbowania ich treningów (+10 do „wejściówek”!). Z propozycji oczywiście skorzystałam i choć dodatkowych treningów jeszcze nie wykorzystałam (przy rejestracji każdy dostaje 3 gratisowe wejściówki), to jedna joga (40 minut, poziom podstawowy) i jeden trening Body Shape (20 minut, poziom podstawowy) są już za mną – oba z wirtualnymi trenerami.

Jeśli chodzi o jogę, to niezbyt mi się podobała – wszystko wykonywane było zbyt szybko i pomimo instrukcji trenera, który w danej pozycji kazał zostać przez daną liczbę oddechów, przechodził on o wiele szybciej do kolejnego asana. Zupełnie niepotrzebne były też przerwy – ale to tylko moje zdanie. Być może osobom naprawdę początkującym się przydadzą.

Do treningu Body Shape podchodziłam z pewną dozą ostrożności. Nie chciałam już skakać, bo na trening wybrałam późną porę, więc odpadł Cross Training (nie mogę się doczekać, kiedy go wypróbuję!), a do Ambient Fit nie chciałam ciągnąć krzesła. Pilates odpadł ze względów oczywistych. Tak więc ostrożnie zdecydowałam się na Body Shape w wersji chyba najłatwiejszej z możliwych. Kiedy zobaczyłam ćwiczenia, które mnie czekają (przy każdym treningu z trenerem wirtualnym pokazany jest jego harmonogram), omal nie parsknęłam śmiechem. Okazało się jednak, że po skończonym treningu byłam nieźle spocona! Tak więc Body Shape w różnych wersjach polecam wszystkim 😉

Na trening z „żywym” trenerem póki co nie zdecydowałam się, a winna jest temu moja wrodzona nieśmiałość 😛 Mając jednak możliwość spróbowania i takiego sposobu na trening, szkoda byłoby nie skorzystać. I skorzystam, tylko trochę później 🙂

Tak jak pisałam, następnym wypróbowanym przeze mnie treningiem będzie Cross Training. Przy dobrych wiatrach (dosłownie) wykonam go na dworze, nowe wrażenia zawsze są ok.

Zachęcam Was do rejestracji na FitWithMe.com i wypróbowania proponowanych przez autorów portalu treningów. Zarówno rejestracja, jak i trzy pierwsze treningi są darmowe, a nuż Wam również przypadną do gustu 🙂
Dajcie znać jak wrażenia!

0 0 vote
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elle pepe
Elle pepe
17 kwietnia 2013 18:24

czy za to się coś płaci ze ustawiana jest waluta?

Aneczka
Aneczka
18 kwietnia 2013 05:49

Mamooo czego to ludzie nie wymyślą. Ale z chęcią kiedyś wypróbuję, bo zapowiada się ekstra 🙂

Fitty
Fitty
18 kwietnia 2013 08:34

chyba wypróbuję te trzy próbne treningi 😀

Badź Fit
Badź Fit
18 kwietnia 2013 16:09

bardzo fajne rozwiązanie 🙂 również z niego korzystam i na pewno coś tam skrobnę 🙂